O firmie

O firmie

Firma Frezmat od dawna działa na rynku usług obróbki skrawaniem, nadal prężnie się rozwija. Tworzący ją zespół ma kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży. Specjalizuje się w zakresie takich usług jak: frezowanie CNC, toczenie metodą konwencjonalną, wiercenie, cięcie, szlifowanie i gwintowanie w obróbce skrawaniem wszelkich gatunków stali oraz tworzyw sztucznych. Przyjmuje zlecenia na detale, zgodnie z dostarczoną przez klienta dokumentacją techniczną, bądź wzorcem.

Zajmujemy się zarówno zleceniami seryjnymi, jak i pojedynczymi, z wykorzystaniem materiałów takich jak stal, stal nierdzewna, aluminium, miedź, brąz, mosiądz oraz różnego rodzaju tworzyw sztucznych. korzystając przy tym z materiałów powierzonych przez Klienta lub własnych. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych sektorów, między innymi z firmą ZBM Ossa zajmującą się techniką połączeń śrubowych dla której produkujemy podzespoły, a także wieloma innymi firmami z dziedzin motoryzacji, rolnictwa, hydrauliki i pneumatyki.

Każda przedstawiona przez nas oferta jest spersonalizowana i skrojona na miarę wedle oczekiwań klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny, oraz rabaty uwzględnione indywidualnie na podstawie wielkości zleceń. W celu współpracy oraz poznania naszej oferty serdecznie zachęcamy do kontaktu firmy zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Profil działalności firmy to obróbka skrawaniem (toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie) stali węglowych, stopowych, nierdzewnych, stopów aluminium i tworzyw sztucznych. Korzystając z usług firm zewnętrznych jesteśmy w stanie połączyć obróbkę skrawaniem z wykończeniem galwanicznym produkowanych przez nas detali m. in. anodowanie, cynkowanie, azotowaniem, niklowanie oraz obróbką cieplną – hartowaniem. W procesie realizacji korzystamy z dokumentacji technicznej dostarczonej przez klienta, zaś w przypadku jej braku – na podstawie pomiarów wykonanych profesjonalnie przez doświadczonych pracowników. Oferty przygotowujemy na podstawie plików DXF, PDF, SAT, STL, DWG, oraz wzorowaniu się na detalu dostarczonym do firmy.

Sprawdź nasze możliwości

Wieloletnie doświadczenie
w obróbce skrawaniem

Nowoczesne i zaawansowane
technologicznie urządzenia

Korzystne warunki współpracy
i indywidualne rabaty