O firmie

O firmie

Firma Frezmat od niedawna działa na rynku usług obróbki skrawaniem, mimo to prężnie się rozwija, a tworzący ją zespół ma kilkunastoletnie doświadczenie w tej branży. Specjalizuje się w zakresie takich usług jak: frezowanie CNC, toczenie metodą konwencjonalną, wiercenie, cięcie, szlifowanie i gwintowanie w obróbce skrawaniem wszelkich gatunków stali oraz tworzyw sztucznych. Przyjmuje zlecenia na detale, zgodnie z dostarczoną przez klienta dokumentacją techniczną, bądź wzorcem.

Zajmujemy się zarówno zleceniami seryjnymi, jak i pojedynczymi, z wykorzystaniem materiałów takich jak stal, stal nierdzewna, aluminium, miedź, brąz, mosiądz oraz różnego rodzaju tworzyw sztucznych. korzystając przy tym z materiałów powierzonych przez Klienta lub własnych. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych sektorów, między innymi z firmą ZBM Ossa zajmującym się przemysłem połączeń śrubowych dla którego produkujemy podzespoły, a także wieloma innymi z dziedzin motoryzacja, hydraulika, pneumatyka oraz rolnictwo.

Każda przedstawiona przez nas oferta jest spersonalizowana i skrojona na miarę wedle oczekiwań klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny, oraz rabaty uwzględnione indywidualnie na podstawie wielkości zleceń. W celu współpracy oraz poznania naszej oferty serdecznie zachęcamy do kontaktu firmy zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Sprawdź nasze możliwości

Wieloletnie doświadczenie
w obróbce skrawaniem

Nowoczesne i zaawansowane
technologicznie urządzenia

Korzystne warunki współpracy
i indywidualne rabaty